نمایشگاه نگاهی به آرایه ها و زیورآلات در ایران زمین افتتاح شد

نمایشگاه نگاهی به آرایه ها و زیورآلات در ایران زمیننمایشگاهی با عنوان «نگاهی به آرایه ها و زیور آلات در ایران زمین به روایت آثار موزه ملی ایران» ظهر امروز (یکشنبه) با حضور «مسعود علویان صدر» معاون میراث فرهنگی کشور، «اسدالله محمدپور» رئیس موزه ملی ایران و جمعی از اساتید و پژوهشگران افتتاح شد.

به گزارش میراث آریا(CHTN)، دراین نمایشگاه آثار، آرایه ها و زیورآلاتی زیبا که متعلق به دوره های مختلف تاریخی هستند برای بازدید پژوهشگران، اساتید، محققان و علاقمندان در معرض نمایش قرار گرفته است.

در این نمایشگاه که تا 30 فروردین ماه 92 ادامه دارد، آرایه ها و زیور آلات دوره های مختلف تاریخی از جمله دوره قبل از تاریخ، دوره پارینه سنگی، دوره تاریخی و ... به معرض نمایشگاه گذاشته شده است.

همچنین در کنار این نمایشگاه چند کارگاه آموزشی برای علاقمندان به آرایه و زیورآلات دوره های تاریخی گوناگون برگزار شده است.

این نمایشگاه از امروز(27 اسفند ماه) تا 30 فروردین ماه 92 دایر خواهد بود و علاقمندان می توانند همه روز از ساعت 9 تا 18 برای بازدید از این نمایشگاه به موزه ملی ایران واقع در ابتدای خیابان 30 تیر مراجعه کنند.

بازدید از این نمایشگاه برای عموم علاقمندان به صورت رایگان خواهد بود.