ژاپن، آلمان و کشورهای حاشیه خلیج فارس بازار هدف فرش زنجان

صادرات فرش زنجان    رئیس اداره فرش سازمان صنعت، معدن و تجارت زنجان با بیان اینکه عمده صادرات فرش استان به ژاپن، آلمان و کشورهای حاشیه خلیج فارس بوده است، گفت: در 9 ماه امسال 18 میلیون و 943 هزار و 530 دلار فرش از زنجان صادر شده است.

پرداخت ۵میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه به ۲۵۰۰قالیباف

پرداخت تسهیلات به قالیبافانعبداله بهرامی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» با اشاره به عملکرد و وضعیت تعاونی‌های تولید کننده فرش دستباف، اظهار داشت: از عمدترین مشکلات این بخش با توجه به نوسانات ارزی و ریالی که وجود دارد موضوع سرمایه در گردش و نقدینگی واحدهای تولیدی است.

امضای تفاهمنامه برای ایجاد نمایشگاه دائمی صنایع دستی در اربیل عراق

    عبداله بهرامی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» با اشاره به حضور اتحادیه تعاونی‌های تولید کننده فرش دستباف کشور در نمایشگاه‌های بین المللی اظهار داشت: یکی از بازارهای خوب بین المللی که ظرفیت‌ و پتانسیل‌ خوبی برای فروش محصولات و تولیدات کشور دارد کشور عراق است.

نفیس‌ترین فرش دستباف برای عتبات عالیات در حال بافت است

بافت فرش برای عتبات عالیات    مسئول بافت پروژه فرش دستباف عتبات عالیات در شهرستان كاشان از بافت 8 هزارمترمربع از نفیس ترین و با كیفیت ترین فرش دستباف شهرستان كاشان با هزینه ای بالغ بر 17 میلیارد تومان دراین شهرستان خبر داد.

سومین جشنواره فروش فرش دستباف، بهمن ماه امسال در در 23 استان کشور برگزار می شود

محمد‌باقر آقا‌علیخانی، رئیس مرکز ملی فرش ایران، ‌درباره جشنواره فروش فرش دستباف اعلام کرد: با استقبال ستاد برگزاری این جشنواره و بر اساس تصمیم گیری فعالان حوزه فرش، سومین جشنواره فروش فرش دستباف امسال از 22 بهمن با شعار "هر فروشگاه، یک نمایشگاه" برگزار خواهد شد و پس از یک ماه در 22 اسفند به کار خود پایان خواهد داد.

1 2 3 4 5 6